W Centralnym Ośrodku w Spale rozpoczęła się rywalizacja w boksie w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady w sportach halowych Łódzkie 2021. Na ringach ujrzymy prawie 200 młodych sportowców walczących o tytuły mistrzów Polski juniorek i juniorów młodszych.
 
Od poniedziałku (19 lipca) Uniejów gościć będzie 176 przedstawicieli tej królewskiej gry w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady w sportach halowych Łódzkie 2021. Szachowa rywalizacja potrwa do 25 lipca 2021 roku.
--------------------------------------------------------------------------
Osoby, które grają w szachy, odnoszą sukcesy także w innych dziedzinach życia. Gra uczy jak się zachowywać w nieoczekiwanych sytuacjach, jak być samodzielnym i konsekwentnym w działaniu - uważa legendarny arcymistrz Anatolij Karpow.
--------------------------------------------------------------------------
Łódź i Pabianice gościć będą najlepszych kadetów i kadetki w zapasach w ramach:
Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zapasach Styl Wolny
Łódź 28-30 czerwca 2021 r
XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zapasach Kobiet
Łódź 30 czerwca - 2 lipca 2021 r
XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Zapasach Styl Klasyczny Pabianice 2-4 lipca 2021 r
XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Ręcznej Mężczyzn Łódź 28 czerwca -2 lipca 2021 r
XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Ręcznej Kobiet
Wieluń 28 czerwca -2 lipca 2021 r
Startujemy! Z udziałem 143 dziewcząt i chłopców , w dniach 26-27czerwca w Piotrkowie odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Badmintonie w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Łódzkie 2021!!
Hala Sportowa Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Łódzkiego, w dniach 25-30 czerwca stanie się stolicą polskiej szermierki. Do Łodzi zjadą chłopcy i dziewczęta z całego kraju, aby rywalizować o miano najlepszych w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych ,,Łódzkie 2021". Szermierkę śmiało można nazwać królową OOM, bowiem w tej dyscyplinie wystartuje aż 388 sportowców. Warto nadmienić, że nasza najwybitniejsza florecistka, Sylwia Gruchała swoją drogę na światowe piedestały rozpoczynała właśnie od udziału w OOM.
W dniach 24-27 czerwca 2021 roku, miasto Łódz gościć będzie 75 młodych gimnastyczek, które rywalizować będą w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Gimnastyce Artystycznej.
W dniach 25-26 czerwca w hotelu Doubletree by Hilton w Łodzi odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo, w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Łódzkie-2021. Na łódzkich matach ujrzymy ponad 300 sportowców, walczących o najwyższe krajowe laury w tej kategorii wiekowej. Polskie Judo może się pochwalić trzema złotymi medalami, zdobytymi na olimpijskich arenach.
Wydarzenie rozpoczęło się od defilady prowadzonej przez Orkiestrę Zakładową Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie. Defilada przemaszerowała z flagą Polski i flagą olimpijską spod Hali Sportowej KWB Bełchatów do widowiskowo-sportowej Hali „Energia” im. Edwarda Najgebauera w Bełchatowie przy ul. Dąbrowskiego 11. 
W dniach 19-20 czerwca w Warszawie odbędzie się turniej w Taekwondo Olimpijskim w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych- Łódzkie 2021.
Na starcie tej pięknej i efektownej dyscypliny ujrzymy 180 dziewcząt i chłopców z klubów całej polski, walczących o najwyższe krajowe laury.