W związku z kolejnymi obostrzeniami związanymi z walką z pandemią koronawirusa, które mają obowiązywać od najbliższego weekendu, Zarząd Łódzkiej Federacji Sportu podjął decyzję o zawieszeniu do odwołania szkolenia kadr wojewódzkich oraz współzawodnictwa.

Rozporządzenie Rady Ministrów z 25 marca 2021 roku – Dziennik ustaw poz. 546. https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2021/546

W związku z pandemią koronawirusa, wszystkie osoby odwiedzające biuro Łódzkiej Federacji Sportu prosimy o zasłanianie ust i nosa.

Magdalena Śmiałkowska – czołowa zawodniczka sekcji łuczniczej Klubu Sportowego „Społem” w Łodzi (łuk klasyczny) została zwyciężczynią

International Antalya 2020 Challange!

Treść komunikatu Województwa Łódzkiego z dn.26.06.2020 r.

Dot. XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich ,,Łódzkie 2020”.

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Łódzka Federacja Sportu, mając na uwadze sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS–Cov-2, informują,  że odstępują od realizacji tegorocznych zawodów finałowych XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich ,,Łódzkie 2020”.

Podjęta decyzja podyktowana jest przede wszystkim dbałością o bezpieczeństwo sportowców, trenerów i ich rodzin oraz o zdrowie wszystkich organizatorów zaangażowanych w przygotowanie i organizację tego największego młodzieżowego wydarzenia sportowego w kraju.

Jednocześnie zarówno Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego jak i Łódzka Federacja Sportu informują o woli dalszej współpracy przy organizacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich lub halowych w kolejnych latach.

Reprezentant województwa łódzkiego Szymon Figatowski podpalał znicz olimpijski na ceremonii otwarcia XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w curlingu w Gliwicach.