Podczas Gali Sportu – Podsumowaniu Sezonu Sportowego za wyniki z 2021 r., która odbyła się w dniu 25 kwietnia 2022 roku w Teatrze Wielkim w Łodzi, Prezes Łódzkiej Federacji Sportu Pan Zbigniew Pacholczyk i Wiceprezes Pan Zbigniew Świercz wręczyli okolicznościowe znaczki z okazji 25 –lecia działalności Łódzkiej Federacji Sportu.

W dniu 25 kwietnia 2022 roku w Teatrze Wielkim w Łodzi odbyła się Gala Sportu – Podsumowanie Sezonu Sportowego 2021 r.

Podsumowanie sezonu, to wyróżnienie zawodniczek, zawodników oraz zespołów gier, którzy w roku 2021 zdobyli złote medale – tym samym uzyskali tytuł Mistrza Polski w kategoriach wiekowych: junior młodszy, junior i młodzieżowiec wg wyników Systemu Sportu Młodzieżowego. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Samorząd Województwa Łódzkiego i Łódzką Federację Sportu.

Za pośrednictwem naszej strony przekazujemy wspólny „Apel” Wiceprezesa Rady Ministrów, Przewodniczącego Komitetu ds. Pożytku Publicznego Pana  Piotra Glińskiego i Ministra Sportu i Turystyki Pana Kamila Bortniczuka.

W dniu 27.12.2021 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Delegatów Łódzkiej Federacji Sportu. Delegaci wybrali Prezesa Zarządu, którym został Pan Zbigniew Pacholczyk oraz 10 –ciu członków Zarządu i trzyosobową Komisję Rewizyjną.

Komitet Organizacyjny XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Łódzkie 2021

Prezydium

Zbigniew Ziemba – Przewodniczący Wicemarszałek Województwa Łódzkiego

Ireneusz Krześnicki – Wiceprzewodniczący - Sekretarz Województwa Łódzkiego