Ruszyła strona XXIX OOM w sportach halowych - Zachodniopomorskie 2023. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami. 

http://zachodniopomorskie2023.pl/

 


 

Od 2017 roku Łódzka Federacja Sportu organizuje Galę Sportu – Podsumowanie sezonu sportowego.

Impreza ta jest realizowana na zlecenie i ze środków finansowych Samorządu Województwa Łódzkiego.
To uroczyste spotkanie młodych sportowców naszego regionu, którzy otrzymują podziękowania od Marszałka Województwa Łódzkiego za uzyskanie tytułu Mistrza Polski.

GALERIA ZDJĘĆ Z GALI SPORTU

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych zbliża się wielkimi krokami. Już za tydzień 19 stycznia br. o godz. 16:00 w Sanoku odbędzie się ceremonia otwarcia Olimpiady.

Głównym kanałem komunikacji będzie utworzone na Facebooku wydarzenie XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych (oto adres: https://fb.me/e/4bZ3aDqU0).

W wydarzeniu tym najszybciej będą pojawiały się wszelkie informacje związane z Olimpiadą, w tym zdjęcia, wyniki czy informacje o transmisjach internetowych.

Drugim miejscem gdzie będzie można znaleźć te informacje jest oficjalna strona internetowa OOM – olimpiada.podkarpackie.eu

Podczas Gali Sportu – Podsumowaniu Sezonu Sportowego za wyniki z 2021 r., która odbyła się w dniu 25 kwietnia 2022 roku w Teatrze Wielkim w Łodzi, Prezes Łódzkiej Federacji Sportu Pan Zbigniew Pacholczyk i Wiceprezes Pan Zbigniew Świercz wręczyli okolicznościowe znaczki z okazji 25 –lecia działalności Łódzkiej Federacji Sportu.

W dniu 25 kwietnia 2022 roku w Teatrze Wielkim w Łodzi odbyła się Gala Sportu – Podsumowanie Sezonu Sportowego 2021 r.

Podsumowanie sezonu, to wyróżnienie zawodniczek, zawodników oraz zespołów gier, którzy w roku 2021 zdobyli złote medale – tym samym uzyskali tytuł Mistrza Polski w kategoriach wiekowych: junior młodszy, junior i młodzieżowiec wg wyników Systemu Sportu Młodzieżowego. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Samorząd Województwa Łódzkiego i Łódzką Federację Sportu.

Za pośrednictwem naszej strony przekazujemy wspólny „Apel” Wiceprezesa Rady Ministrów, Przewodniczącego Komitetu ds. Pożytku Publicznego Pana  Piotra Glińskiego i Ministra Sportu i Turystyki Pana Kamila Bortniczuka.

W dniu 27.12.2021 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Delegatów Łódzkiej Federacji Sportu. Delegaci wybrali Prezesa Zarządu, którym został Pan Zbigniew Pacholczyk oraz 10 –ciu członków Zarządu i trzyosobową Komisję Rewizyjną.