Z przyjemnością informujemy, że w dniu 15.10.2024 r., Łódzka Federacja Sportu została wyłoniona w drodze rozstrzygniętego konkursu na Operatora Projektu „AKTYWNY SENIOR W ŁÓDZKIM” .

Projekt, wzorem lat poprzednich będzie realizowany we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego (JST) oraz z innymi podmiotami (np. stowarzyszeniami, fundacjami itp.), które złożą deklarację współpracy i udostępnią nieodpłatnie obiekt (sportowy lub inny), infrastrukturę terenową, która będzie spełniać warunki i zostanie wykorzystana do przeprowadzenia zajęć w ramach Projektu (jest to warunek udziału w realizacji Projektu). Podmioty te będą bezpośrednio koordynować harmonogram prowadzenia zajęć na zasadach ustalonych między stronami.

Projekt „AKTYWNY SENIOR W ŁÓDZKIM” będzie realizowany w okresie od 23.10.2024 r. do 23.12.2024 r.

W związku z krótkim terminem do podjęcia realizacji zadania, Łódzka Federacja Sportu zwraca się z prośbą do podmiotów wymienionych wyżej o PILNE zgłoszenie się do Naszego biura (wyznaczonego pracownika) w celu pobrania druku „Oświadczenia- Deklaracja” przystąpienia do realizacji Projektu. Wypełnione oświadczenie należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 października 2024 r. godz. 14.00.  Po tym terminie Oświadczenie i dokumenty nie będą przyjmowane.

Osobą z ramienia Łódzkiej Federacji Sportu, koordynującą realizację projektu jest Pani Anna Kubiak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W celu usprawnienia i ze względu na czas rozpoczęcia działań, korespondencja będzie przesyłana w wersji elektronicznej w godzinach pracy biura Federacji.