Drukuj

 

XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Tenisie Stołowym

Rawa Mazowiecka 16-20 czerwca 2021 r

Regulamin Komunikat organizacyjny Zgłoszenia KOMUNIKAT KOŃCOWY

TRANSMISJA NA ŻYWO ZA POŚREDNICTWEM PZTS

 

 

 

MIEJSCE ZAWODÓW

Hala Millenium Rawa Mazowiecka

KOORDYNATOR SPORTU

Piotr Pielaciński

tel. 504 008 387
email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Hotel Tatar Rawa Mazowiecka ul. Katowicka 20 D

Osoby z poza limitu regulaminowego w sprawach zakwaterowania i wyżywienia proszone są o kontakt z panem Zbigniewem Bajanem - tel. 663 754 373, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!
Osoby zaszczepione podwójną dawką przeciwko COVID-19 proszone są o zabranie ze sobą zaświadczenia/certyfikatu
o szczepieniu albo potwierdzanie cyfrowego celem okazania w hotelu.

 GODZINOWY PROGRAM ZAWODÓW

16 czerwca (środa)

od 16:00 – przyjazd ekip

18:00-20:00 - rozgrzewka

17 czerwca (czwartek – gra drużynowa)

09:00 kadetki – I runda, kadeci – I runda

10:50 kadetki – II runda, kadeci – I runda

12:40 kadetki – III runda, kadeci – II runda

14:30 kadetki – III runda, kadeci – III runda

16:20 przerwa

17:00 kadetki i kadeci – ćwierćfinały

18:50 przerwa

19:20 kadetki i kadeci – półfinały

18 czerwca (piątek)

09:00 kadetki i kadeci gra drużynowa – finały

11:00 uroczyste otwarcie i ceremonia dekoracji za grę drużynową

11:30 kadetki gra pojedyncza – I runda

12:05 kadetki gra pojedyncza – I runda

12:40 kadetki gra pojedyncza – I runda, kadeci gra pojedyncza – I runda

13:20 kadeci gra pojedyncza – I runda

13:55 kadeci gra pojedyncza – I runda

14:30 kadeci gra pojedyncza – I runda, kadetki gra pojedyncza – mecze o miejsca 33-48

15:10 przerwa

15:45 kadetki i kadeci gra pojedyncza – mecze o miejsca 33-48

16:15 kadeci gra pojedyncza – mecze o miejsca 33-48

16:45 kadetki gra pojedyncza – II runda

17:25 kadetki gra pojedyncza – II runda, kadeci gra pojedyncza – II runda

18:05 kadeci gra pojedyncza – II runda, kadetki gra pojedyncza – mecze o miejsca 17-24

18:45 kadetki i kadeci gra pojedyncza – mecze o miejsca 17-24

19:20 gra mieszana – I runda

19:55 gra mieszana – I runda

20:30 gra mieszana – I runda

19 czerwca (sobota)

09:00 gra mieszana – II runda

09:35 gra mieszana – II runda

10:15 kadetki gra podwójna – I runda

10:50 kadetki gra podwójna – I runda

11:30 kadeci gra podwójna – I runda

12:05 kadeci gra podwójna – I runda

12:45 gra mieszana – III runda

13:25 kadetki gra podwójna – II runda

14:05 kadeci gra podwójna – II runda

14:35 przerwa

15:20 kadetki gra pojedyncza – III runda

16:05 kadeci gra pojedyncza – III runda

16:55 gra mieszana – ćwierćfinały

17:35 kadetki gra podwójna – ćwierćfinały

18:15 kadeci gra podwójna – ćwierćfinały

18:55 kadetki gra pojedyncza – ćwierćfinały

19:40 kadeci gra pojedyncza – ćwierćfinały

20:30 gra mieszana – półfinały

20 czerwca (niedziela)

09:00 kadetki i kadeci gra podwójna – półfinały

09:40 kadetki i kadeci gra pojedyncza – półfinały

10:30 gra mieszana – finał

11:10 kadetki gra podwójna – finał

11:40 kadeci gra podwójna – finał

12:15 kadetki gra pojedyncza – finał

12:55 kadeci gra pojedyncza – finał

13:40 ceremonia dekoracji za konkurencje indywidualne

WYNIKI

Kadetki – gra drużynowa
Kadeci – gra drużynowa
Kadetki – gra pojedyncza
Kadeci – gra pojedyncza

Kadetki – gra podwójna
Kadeci – gra podwójna
Gra podwójna mieszana