Drukuj

 

XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Szermierce

Łódź 24-30 czerwca 2021 r

Regulamin Komunikat organizacyjny Zgłoszenia Wyniki

 

TRANSMISJA VIDEO I WYNIKI LIVE

 

 

 

MIEJSCE ZAWODÓW

Hala Sportowa Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Łódzkiego 91-404 Łódź ul. Styrska 20/24

Kierownik obiektu: Stanisławski Paweł 793 056 005

KOORDYNATOR SPORTU

Krzysztof Broda
tel. 501 161 085

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAKWATEROWANIE

Hotel 500 Stryków ul. Warszawska – Smolice 1B

 GODZINOWY PROGRAM ZAWODÓW

Czwartek - 24.06.2021 r.

przyjazd zawodników w szpadzie dziewcząt i chłopców

            Godz. 18.00 : konferencja techniczna

 

Piątek - 25.06.2021 r.

turniej indywidualny w szpadzie dziewcząt i chłopców

Godz. 9.00 - eliminacje grupowe szpada chłopców

Godz. 10.30 - eliminacje grupowe szpada dziewcząt

Godz. 12.00 - oficjalne otwarcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w  Szermierce

Godz. 12.15 – 16.40 - eliminacje bezpośrednie

Godz. 17.00 - finał szpady chłopców

Godz. 17.20 – finał szpady dziewcząt

Godz. 17.50 – DEKORACJA

Przerwa obiadowa -  stołówka studencka:

Godz. 13.00 – 14.30 - przerwa obiadowa dla chłopców

Godz. 14.00 – 15.30 - przerwa obiadowa dla dziewcząt

 

Sobota - 26.06.2021 r.

turniej drużynowy w szpadzie dziewcząt i chłopców

            Godz. 9.00 – 14.15 – eliminacje bezpośrednie szpada dziewcząt i chłopców

Godz. 15.45 – finał szpada chłopców

Godz. 16.45 – finał szpada dziewcząt

Godz. 17.45 – DEKORACJA

Przerwa obiadowa – stołówka studencka:

Godz. 13.00 – 14.00 dla dziewcząt i chłopców

Godz. 18.00 – wyjazd zawodników w szpadzie,

przyjazd zawodników we florecie

Godz. 18.00 – konferencja techniczna

 

Niedziela - 27.06.2021 r.

turniej indywidualny we florecie dziewcząt i chłopców

Godz. 9.00 – eliminacje grupowe floret chłopców

Godz. 10.45 – eliminacje grupowe floret dziewcząt

Godz. 12.30 – 16.30 - eliminacje bezpośrednie floret dziewcząt i chłopców

Godz. 16.50 – FINAŁ floret chłopców

Godz. 17.10 – FINAŁ floret dziewcząt

Godz. 17.40 – DEKORACJA

Przerwa obiadowa – stołówka studencka:

Godz. 13.00 – 14.30 - przerwa obiadowa dla chłopców

Godz. 14.30 – 15.30 - przerwa obiadowa dla dziewcząt

 

 

Poniedziałek - 28.06.2021 r.

turniej drużynowy we florecie dziewcząt i chłopców

Godz. 9.00 13.15 – eliminacje bezpośrednie floret dziewcząt i chłopców

Godz. 14.45 – FINAŁ - floret chłopców

Godz. 16.00 – FINAŁ – floret dziewcząt

Godz. 17.30 – DEKORACJA

Przerwa obiadowa – stołówka studencka:

Godz. 13.00 – 13.40 – przerwa obiadowa dla dziewcząt i chłopców

Godz. 18.00 – wyjazd zawodników we florecie

Przyjazd zawodników w szabli

Konferencja techniczna

 

Wtorek - 29.06.2021

turniej indywidualny w szabli dziewcząt i chłopców

Godz. 9.00 – eliminacje grupowe szabla chłopców

Godz. 10.15 – eliminacje grupowe szabla dziewcząt

Godz. 11.30 – 16.20 eliminacje bezpośrednie szabla dziewcząt i chłopców

Godz. 16.40 – FINAŁ – szabla chłopców

Godz. 17.00 – FINAŁ – szabla dziewcząt

Godz. 17.30 – DEKORACJA

Przerwa obiadowa – stołówka studencka:

Godz. 13.00 – 14.00 – przerwa obiadowa dla chłopców

Godz. 14.00 – 15.00 – przerwa obiadowa dla dziewcząt

 

Środa - 30.06.2021 r.

turniej drużynowy w szabli dziewcząt i chłopców

                 Godz. 9.00 – 12.00 – eliminacje bezpośrednie szabla dziewcząt i chłopców

                 Godz. 14.15 – FINAŁ – szabla chłopców

                 Godz. 15.00 – FINAŁ – szabla dziewcząt

                 Godz. 16.00 – DEKORACJA

Przerwa obiadowa – stołówka studencka:

                 Godz. 13.00 – 14.00 – przerwa obiadowa dla dziewcząt i chłopców