Drukuj

 

XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Łask 17-20 czerwca 2021 r

Regulamin

Komunikat organizacyjny

Komunikat organizacyjny nr 2

Zgłoszenia KOMUNIKAT KOŃCOWY

 

Klasyfikacja końcowa
Miejsce Województwo
1 Dolnośląskie
2 Mazowieckie
3 Małopolskie
4 Śląskie
5 Kujawsko-Pomorskie
6 Łódzkie
7 Wielkopolskie
8 Podkarpackie
9-12 Pomorskie
  Zachodniopomorskie
  Lubuskie
  Podlaskie
13-16 Lubelskie
  Opolskie
  Świętokrzyskie
  Warmińsko-Mazurskie

 

 

MIEJSCE ZAWODÓW

HALA POWIATOWA - ŁASK, Warszawska 13,

Hala SP nr 5- Siedzikówny 1. 

Hala w Ostrowie k. Łasku

Hala SP - 9 Maja Łask

KOORDYNATOR SPORTU

Aneta Olszycka

tel. 506545631

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 ZAKWATEROWANIE

Zajazd Jamboł

Internat szkoły w Ostrowie k. Łasku

hotel " Pod Słońcem" Zduńska Wola

hotel "Biesiada" Zduńska Wola

hotel " Dzikie Wino" Wiewiórczyn

 

GODZINOWY PROGRAM ZAWODÓW

17.06.2021 (czwartek)
                                                     do 16.00   - przyjazd ekip – akredytacja

17.00 - 19.00        - weryfikacja zespołów

19.00 - 20:00        - odprawa  techniczna

18.00 - 21.00       - kolacja

 

18.06.2021 (piątek)

  7.00 –  9.00       - śniadanie

  9.00 - 13.30       - mecze w grupach ( 1-4; 2-3; 1-3)

12.00 – 15.30       - obiad

13.45 – 14.45       - uroczyste otwarcie zawodów

15.30 – 20.00       - mecze w grupach( 2-4; 3-4; 1-2)

18.00 – 21.00       - kolacja

 

19.06.2021 (sobota)

 7.00 – 9.00      - śniadanie

            do godz. 11.00 – wykwaterowanie zespołów, które nie uzyskały awansu do dalszej fazy rozgrywek

             10.00 – 13.00 – mecze ¼ finału

             13.00 – 15.00 – obiad

             16.00 – 19.00 – mecze ½ finału

             18.00 – 21.00 – kolacja

20.06.2021 (niedziela)

 7.00 – 9.00      - śniadanie

9.00 – 10.30 – mecze o miejsca VII/ III

            10.30 – 12.00 – mecze o miejsca V/I

            12.00 – ceremonia zakończenia i wręczenia medali

            13.00 – 14.00 – obiad

            14.00 – wyjazd ekip