Drukuj

 

XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Boksie

Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych

Spała 20-25 sierpnia 2021 r

Regulamin Komunikat organizacyjny Zgłoszenia Wyniki

WYNIKI

24.08.2021 (wtorek) - finał kobiet

23.08.2021 (poniedziałek) - godz 17:00

23.08.2021 (poniedziałek) - godz 11:00 

22.08.2021 (niedziela)

21.08.2021 (sobota)

 

TRANSMISJA Z ZAWODÓW

transmisje dostępne na kanale youtube bokser.org

21.08.2021 (sobota)
godz. 11:00 - I seria walk ćwierćfinałowych chłopców - Ring A >>> Ring B >>>
do godz. 14:00 - Przyjazd uczestniczek (Hala COS-OPO Spała) 
godz. 14:00 - 16:00 - Dziewczęta - weryfikacja, rejestracja, badanie lekarskie. skierowanie do miejsc zakwaterowania
godz. 16:30 - uroczyste otwarcie
godz. 17:00 - II seria walk ćwierćfinałowych chłopców  - Ring A >>> Ring B >>>
godz. 18:00 - konferencja techniczna (dziewczęta)

22.08.2021 (niedziela) 
godz. 11:00 - I seria walk półfinałowych dziewcząt - LINK >>>
godz. 17:00 - II seria walk półfinałowych dziewcząt - LINK >>>

23.08.2021 (poniedziałek)
godz. 11:00 - I seria walk półfinałowych chłopców - LINK >>>
godz. 17:00 - II seria walk półfinałowych chłopców - LINK >>>

24.08.2021 (wtorek) 
godz. 11:00 - walki finałowe dziewcząt - LINK >>>
godz. 14:00 - zakończenie zawodów

25.08.2021 (środa)
godz. 11:00 walki finałowe chłopców - LINK >>>
godz. 14:00 - zakończenie zawodów

 

MIEJSCE ZAWODÓW

Centralny Ośrodek Sportu
- Ośrodek Przygotowań Olimpijskich
Spała AL Prezydenta I. Mościckiego 6

KOORDYNATOR SPORTU

Adam Pokusa

tel. 660 674 484

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

AKREDYTACJA

Centralny Ośrodek Sportu
- Ośrodek Przygotowań Olimpijskich
Spała AL Prezydenta I. Mościckiego 6

KONFERENCJA TECHNICZNA

Centralny Ośrodek Sportu
- Ośrodek Przygotowań Olimpijskich
Spała AL Prezydenta I. Mościckiego 6

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Centralny Ośrodek Sportu
- Ośrodek Przygotowań Olimpijskich
Spała AL Prezydenta I. Mościckiego 6

BIURO ZAWODÓW

Centralny Ośrodek Sportu
- Ośrodek Przygotowań Olimpijskich
Spała AL Prezydenta I. Mościckiego 6

 GODZINOWY PROGRAM ZAWODÓW

BOKS M

BOKS K

DZIEŃ I

20.08.2021 (piątek)

do 14:00

Przyjazd uczestników zawodów (Spała hala COS-OPO)

 

14.00 - 16.00

weryfikacja, rejestracja zawodników, badanie lekarskie, skierowanie do miejsc zakwaterowania.

16.00 - 17.30

treningi

18.00

konferencja techniczna

19.00

kolacja

DZIEŃ II

21.08.2021 (sobota)

7.00 - 8.00

badanie lekarskie, waga

   

8.00 - 9.00

śniadanie

   

11.00

I seria walk eliminacyjnych.

do 14:00

Przyjazd uczestniczek zawodów do godz. 14.00 ( Spała hala COS-OPO )

15.00- 16.00

obiad.

14.00 -16.00

weryfikacja, rejestracja, badanie lekarskie. skierowanie do miejsc zakwaterowania

16.30

uroczyste otwarcie

16.30

uroczyste otwarcie

17.00

II seria walk eliminacyjnych

18.00

konferencja techniczna

19.30

kolacja

19.00 

kolacja

DZIEŃ III
22.08.2021 (niedziela)

Dzień wolny

7.00 -8.00

badanie lekarskie, waga

8.00

śniadanie

9.00

śniadanie

   

11.00

I seria walk półfinałowych

14.00

obiad

14.00

obiad

   

17.00

II seria walk półfinałowych

19.00

kolacja

19.00

kolacja

DZIEŃ IV
23.08.2021 (poniedziałek)

7.00 - 8.00

badanie lekarskie, waga

Dzień wolny

8.00

śniadanie

8.00

śniadanie

11.00

I seria walk półfinałowych

   

14.00

obiad

15.00

obiad

17.00

II seria walk półfinałowych

   

19.30

kolacja

19.00

kolacja

DZIEŃ V
24.08.2021 (wtorek)

Dzień wolny.

7.00 - 8.00

badanie lekarskie, waga

8.00

śniadanie

11.00

walki finałowe

15.00

obiad

14.00

zakończenie zawodów

   

15.00

obiad

19.00

kolacja

16.00

wyjazd zawodniczek

DZIEŃ VI
25.08.2021 (środa)

7.00 - 8.00

badanie lekarskie, waga.

 

8.00

śniadanie

11.00

walki finałowe

14.00

zakończenie zawodów

15.00

obiad

16.00

wyjazd zawodników