Drukuj

 

XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Gimnastyce Sportowej

Łódź 17-20 czerwca 2021 r

Regulamin Komunikat organizacyjny Zgłoszenia Wyniki

TRANSMISJE Z ZAWODÓW

Piątek: https://youtu.be/S61ztLaDVvM

Sobota: https://youtu.be/5LMpve5jm8U

Niedziela: https://youtu.be/eeP3ebg2gC8

 

 

MIEJSCE ZAWODÓW

sala MOSiR ul. Karpacka 61, 93-536  Łódź

KOORDYNATOR SPORTU

Agnieszka Rembowska,

tel. 602255610,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SĘDZIA GŁÓWNY

GSK - Małgorzata Solarz-Kulbicka  - Kraków,

GSM - Paweł  Ławnicza - Łódź,

DELEGAT PZS

p.o Prezesa .Polskiego Związku Gimnastycznego - Mariusz Wiliński

AKREDYTACJA

17.06.2021 godz. 10.00 -12.00

sala MOSiR ul. Karpacka 61, 93-536  Łódź

BIURO ZAWODÓW

sala MOSiR ul Karpacka 61 Łódź

Jolanta Andrzejewska, tel. 604750878

KONFERENCJA TECHNICZNA

Boutique Hotel’s III Piłsudskiego 10/14

17.06.2021 r. godz. 20.00 (sala konferencyjna)

ZAKWATEROWANIE

Boutique Hotel’s I Milionowa 25

Boutique Hotel’s III Piłsudskiego 10/14

Boutique Hotel’s II- Rewolucji 1905 r nr 8

 

 

 

GODZINOWY PROGRAM ZAWODÓW

17.06.2021 r. (czwartek)

 godz. 11.00 – 11.20 – rozgrzewka ogólna – klasa III GSK

godz. 11.20 – 12.35 – próba przyrządów kl. III GSK / 15 min. na przyrządzie/

SKOK - Zastęp 1 - 6 zawodniczek  (od 1- 6 miejsca )

PORĘCZE - Zastęp 2 - 6 zawodniczek  (od 7 - 12 miejsca)

PASKI - Zastęp 3 - 6 zawodniczek  (od 13  - 18 miejsca)

RÓWOWAZNIA - Zastęp 4 - 7 zawodniczek  (od 19 - 25 miejsca)

WOLNE - Zastęp 5 - 7 zawodniczek (od 26 - 32 miejsca)   

 

godz. 12.45 – 13.05 - rozgrzewka ogólna – klasa II GSK

godz. 13.05 – 14.05 - próba przyrządów klasa II GSK / 15 min. na przyrządzie/

 

SKOK - Zastęp 1 - 6 zawodniczek  (od 1-6 miejsca )

PORĘCZE - Zastęp 2 - 6 zawodniczek  (od 7-12 miejsca)

RÓWOWAZNIA - Zastęp 3 - 6 zawodniczek  (od 13 – 18 miejsca)

WOLNE - Zastęp 4 - 6  zawodniczek  (od 19 - 24 miejsca)

 godz. 14.25 – 14.45 - rozgrzewka ogólna – klasa III GSM

godz. 14.45 – 16.15 - próba przyrządów klasa III GSM / 15 min. na przyrządzie/

godz. 16.25 – 16.45 - rozgrzewka ogólna – klasa II GSM

godz. 16.45 – 18.15 - próba przyrządów klasa II GSM / 15 min. na przyrządzie/

godz. 20.00 – odprawa kierowników ekip

godz. 20.30 – odprawa sędziowska GSK

 

18.06.2021 r. (piątek)

godz. 8.50 – 9.15 - rozgrzewka ogólna – klasa III GSK

godz. 9.20 – 12.40 - WIELOBÓJ KL. III GSK

10 min. rozgrzewki na przyrządzie i start

SKOK - Zastęp 1 - 6 zawodniczek  (od 1- 6 miejsca )

PORĘCZE - Zastęp 2 - 6 zawodniczek  (od 7 - 12 miejsca)

PASKI - Zastęp 3 - 6 zawodniczek  (od 13  - 18 miejsca)

RÓWOWAZNIA - Zastęp 4 - 7 zawodniczek  (od 19 - 25 miejsca)

WOLNE - Zastęp 5 - 7 zawodniczek (od 26 - 32 miejsca)

12.55 – 13.20- rozgrzewka ogólna – klasa II GSK

13.30– 13.50 OFICJALNE OTWARCIE 27 OOM W GIMNASTYCE SPORTOWEJ KOBIET I MĘŻCZYZN

godz. 13.50 – 14.00 – dogrzanie się klasy II GSK

godz. 14.00 – 16.00 -  WIELOBÓJ KL. II GSK

10 min. rozgrzewki na przyrządzie i start

SKOK- Zastęp 1 - 6 zawodniczek  (od 1-6 miejsca )

PORĘCZE - Zastęp 2 - 6 zawodniczek  (od 7-12 miejsca)

RÓWOWAZNIA - Zastęp 3 - 6 zawodniczek  (od 13 – 18 miejsca)

WOLNE - Zastęp 4 - 6  zawodniczek  (od 19 - 24 miejsca)

16.20 – ogłoszenie wyników wieloboju kl. III i II – GSK

godz. 16.45 – 18.15 - próba przyrządów klasa III GSM

godz. 18.15 – 19.45 - próba przyrządów klasa II GSM

 

19.06.2021 r. (sobota)

godz. 8.20 – 8.45 – rozgrzewka ogólna – kl. III GSM

godz. 8.45 – 12.00 -  WIELOBÓJ KL. III GSM

 

godz. 12.10 – 12.35 - rozgrzewka ogólna – kl. II GSM

godz. 12.35 – 15.50 - WIELOBÓJ KL. II GSM

 

16.10 – ogłoszenie wyników wieloboju kl. III i II – GSM

 

godz. 16.30 – 17.45 -  próba przyrządów – finalistki kl. III GSK

godz. 17.45 – 19.00 - próba przyrządów – finalistki kl. II GSK

 

20.06.2021 r. (niedziela)

godz. 8.40 – 9.00 – rozgrzewka ogólna finalistów i finalistek

godz. 9.00 -10.00 – rozgrzewka finalistów i finalistek na przyrządach

 

skok - rozgrzewka

kl. III dz. - 9.00 - 9.10
kl. II chł - 9.15 - 9.25
kl. III chł – 9.30 - 9.40
kl. II dz – 9.45 – 9.55

 

godz. 10.00 – 14.00  - FINAŁY GSK, GSM (wg tabeli)

godz. 14.30 – 15.30 – ogłoszenie wyników finalistek i finalistek

FINAŁY w dniu 20.06.2021

 

 

10.00 – 10.40

10.40 - 11.20

11.20 - 12.00

12.00 – 12.40

12.40 – 13.20

13.20 - 14.00

klasa II GSK

 

skok

poręcze

równoważnia

wolne

 

klasa III GSK

poręcze

paski

równoważnia

wolne

skok

 

klasa II GSM

wolne

łęki

kółka

skok

poręcze

drążek

klasa III GSM

łęki

kółka

skok

poręcze

drążek

wolne