Od marca 2014 roku , Łódzka Federacja Sportu jako operator wojewódzki jest realizatorem Programu MultiSport.

Program przygotowany i wprowadzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, skierowany jest do dzieci i młodzieży z klas IV-VI szkół podstawowych w celu organizacji i przeprowadzenia zajęć sportowych, pozalekcyjnych i pozaszkolnych w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach, stymulujących aktywność fizyczną uczestników.

• Jeżeli w Waszej Gminie, Powiecie, Mieście pragniecie Państwo zachęcić młodzież do aktywnego wykorzystania czasu wolnego,
  • Jeżeli posiadacie obiekty sportowe, które mogą być wykorzystane do przeprowadzenia zajęć ,
  • Jeżeli w Państwa Samorządzie istnieje możliwość dofinansowania kosztów wynagrodzenia dla prowadzącego zajęcia oraz kosztów dofinansowania zakupu sprzętu sportowego,

to na podstawie Państwa deklaracji przystąpienia do współrealizacji Programu MULTISPORT, Łódzka Federacja Sportu wystąpi do Ministerstwa Sportu i Turystyki, o dofinansowanie 50% kosztów realizacji tego Programu.

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z biurem Łódzkiej Federacji Sportu.

Koordynatorem realizacji Programu z ramienia Federacji, jest Pani Anna Kubiak.

Ze względu na zbliżający się termin składania wniosków do Ministerstwa Sportu i Turystyki, jednostki zainteresowane zapraszamy do składania deklaracji przystąpienia do programu.

Deklaracje należy składać w biurze Federacji  do dnia 30 października 2015 r.

ŁÓDZKA FEDERACJA SPORTU, 91-427 Łódź, ul. Kamińskiego 7/9,

tel/fax (0-42), 678 27 66, 678 27 56;